Alfa kursusest

Alfa
kursusest

Kursus algab 8. novembril Kohila mõisakoolis ja toimub kolme kuu jooksul igal kolmapäeval kl 18.30–21.00.

Alfa kursus on võimalus uurida elu ja kristliku usuga seotud praktilisi küsimusi vabas õhkkonnas. Alfa kursus sobib neile, kes tavaliselt kirikus ei käi või kes soovivad värskendada oma teadmisi kristlusest.

Kursusel käsitletakse järgmisi küsimusi:
– Mis on elu mõte? Kuidas elada parimal viisil?
– Mida ma võiksin teada kristlikust usust?
– Miks on maailmas kurjust ja kannatusi?
– Kuidas suhestuda Jumala, enda ja teistega?
– Kes on Jeesus ja mis on kristlus?
– Miks ja kuidas palvetada?
– Kuidas ja miks lugeda Piiblit?

Alfa kursuse kohtumine algab kl 18.30 teelauaga, millele järgneb lühike loeng ning peale loengut jagunetakse gruppidesse kuuldu üle arutlema. Kohtumised toimuvad kolmapäeviti ning lõpevad kl 21. Jaanuaris toimub ka kursuse väljasõit.

Loenguid peavad pastorid üle Eesti, nt Joel Reinaru, Erki Tamm, Mart Metsala, Mari Vahermägi, Anre Matetski, Allan Kroll, Ethel Suurküla, aga ka Kohila enda inimesed – Ragne ja Priit Pesur, Helle Liht, Viljar Liht, Siilas Kask, Lii Peetsalu, Hannes Nõlvak ja Mattias Liht.

Osalemine on tasuta ja sellele oodatakse kõiki huvilisi, kes on üle 14 aasta vanad (ülempiir osalemisele puudub). Kursusel osalejate vahel loositakse välja tasuta reis Iisraeli.

Pakume kursuse ajal lastehoidu.

Küsimuste korral võtke palun ühendust Margit Mandriga. Kui võimalik, siis palun andke enda tulekust eelnevalt teada SIIN.

Loe varasemate osalejate kogemusest.

Tulge ja kohtuge uute inimestega ning saage oma küsimustele vastused!