Noortetöö

hõlmab 12–19aastaseid noori

Oleme noored, kes kohtuvad reede õhtuti Kohila koguduses. Veedame toredasti-mõnusasti aega, õppides tundma üksteist ja Jumalat. Loeme Piiblit, mängime lauamänge, laulame ja vaatame filme.

Meil on armastav kogudus, mis on justkui perekond – alati võetakse sind vastu soojalt ja säravate naeratuste saatel. Noored pakatavad energiast, nad on siirad ja avatud, nagu oleksid neid tundnud terve elu.

Piiblist, kirjast roomlastele (8:39) loeme: „ei kõrgus, ei sügavus ega mis tahes muu loodu suuda meid lahutada Jumala armastusest, mis on Kristuses Jeesuses, meie Issandas.“

Tule nii, nagu oled!

Rohkem infot noorteõhtute kohta saad meie Facebooki-lehelt Kohila Noorteõhtu.

Noortejuht

Küsimused/ vastused:

Kus noorteõhtu toimub?
Kohila noortekad toimuvad Kohila Baptistikoguduses, aadressil Vabaduse 32. Astu julgelt küljeuksest sisse!
Millal noorteõhtud toimuvad?

Noorteõhtud on reedeti kell 19.00 koguduses. Rohkem infot Facebooki-lehelt Kohila Noorteõhtu.

Kas on vanusepiiranguid?

Oodatud on noored vanuses 12–19, aga ka kõik teised “karvalised ja sulelised”, kes tunnevad ennast noore ja energilisena ning otsivad elult midagi enamat.