Jumalateenistused

Milline on jumalateenistus Kohila koguduses?

Pühapäevahommikune jumalateenistus on aeg, mil terve kogudus – lapsed, noored, täiskasvanud saavad kokku. Teenistuse eesmärgiks on Jumalaga kohtumine, kristliku õpetuse jagamine ja osadus teiste kristlastega. Teenistus koosneb ühislaulmisest, Piibli lugemisest, palvetest, lühikestest tunnistustest, kus koguduse liikmed jagavad, mida Jumal nende elus on teinud ning jutlusest. Teenistuse keskel toimub ka korjandus koguduse majanduslike vajaduste katteks. Annetamine toimub iga inimese vaba tahte alusel ning külalised ei pea tundma kohustust korjanduskarpi midagi panna. Vahel võib teenistusel lisaks olla ka eraldi osa lastele, muusikalisi etteasted, intervjuud jne. Teenistus kestab umbes 1,5-2 tundi ning sinna on alati oodatud ka inimesed, kes varem ei ole koguduses käinud. Keskmiselt koguneb pühapäeviti 80-90 inimest. Peale teenistust on kõik oodatud koguduse tagumises saalis toimuvale kirikukohvile.

Täpsemat infot jutlustajate ja muusikute kohta saad kuukavast.