Juhid

Koguduse juhid

Viljar Liht
Vanempastor
Viljar on olnud Kohila koguduse pastor juba peaaegu 25 aastat. Kogudus on tundnud end tema juhtimisel turvalise ja hoituna. Alates 2017. aasta suvest teenib Viljar koguduses
Siilas Kask
Pastor
Siilas on alates 2017. aastast Kohila koguduse pastor koos Viljariga. Tema ja Kärt kasvatavad koos nelja imearmast last. Siilas on Kohila mõisakooli poisteklassi õpetaja. Vabal
Sulev Liht
Juhatuse esimees
Sulev toetab koguduse juhtimist juhatuse esimehena.
Hannes Nõlvak
Muusikajuht
Hannes hoolitseb koguduse muusikatöö edenemise ja projektide eest. Ta on oma abikaasa Kariniga koos musitseerinud peaaegu 15 aastat.
Indrek Kant
Majandusjuht
Indrek juhib koguduse majandustegevust - tema korraldada on bussireisid, toitlustusteenus ning palju-palju muud.
Margit Mandri
Sotsiaaltöö juht ja Alfa kursuse koordinaator
Margit on sotsiaaltöö viinud abivajavate peredeni Kohila vallas ning koordineerib ka Alfa kursuse toimumist.
Pille Nurm
Pühapäevakooli juht
Pille on meie pühapäevakooli juht, kes on toonud lastetöösse uusi ja tänuväärseid lähenemisi.